Київська область, Яготинський район

Робоча нарада

Дата: 17.04.2018 16:14

17 квітня в залі засідань Яготинської  міської ради відбулася робоча нарада за участі керівного складу міської ради, депутатів міської ради, членів виконкому, голови  фізкультурно-спортивної громадської організації «Яготинська районна федерація футболу», сектору молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації та інших учасників наради.

Під час засідання було розглянуто питання щодо звернення ГО «Яготинська районна федерація футболу» по присвоєнню центральному стадіону «Колос» м. Яготин імені Крежевицького Юрія Григоровича та прийнято рішення вивчити дане питання та винести на обговорення.

Також визначилися з датою та порядком проведення п’ятого традиційного дитячого турніру з футболу, присвяченого пам’яті тренера – викладача Яготинської районної ДЮСШ Ю.Г. Крежевицького.