Прийом громадян

Дата: 25.10.2017 14:45

Фото без опису25 жовтня до міського голови Н.М. Дзюби звернулись яготинці по питанням комунального господарства, житлової політики, землекористування, культури та культурної спадщини, соціального захисту населення та підприємництва.

До першого заступника міського голови С.О. Овчаренка звернулися громадяни щодо житлово-комунального господарства.

Заступник міського голови О.І. Федини надала роз’яснення яготинцям з питань соціального захисту населення.

Секретар Яготинської міської ради Т.І. Рубанчук консультувала яготинців по наданню характеристик на громадян, обстеженню житлово-побутових умов депутатами Яготинської міської ради VII скликання, соціального захисту населення.

В ході особистого прийому яготинці отримали роз'яснення та необхідні консультації, а відповідальним працівникам міської ради були надані відповідні доручення.

Працівники Яготинської міської ради видавали довідки та надавали роз’яснення громадянам з різних питань.