Ремонт пішохідного мосту в місті Яготині над залізничними коліями

Дата: 07.09.2018 17:15
Кількість переглядів: 587

Фото без опису6 вересня у залі засідань міської ради відбулось засідання тридцять восьмої сесії Яготинської міської ради під головуванням міського голови Н.М. Дзюби.

Під час засідання було розглянуто і питання щодо пішохідного мосту в місті Яготині над залізничними коліями.

В лютому 2018 року було здійснено робочу поїздку до ДП «Державній дорожній науково-дослідний  інститут імені М.П. Шульгіна», який є базою дорожньої галузі. За результатами обговорень було укладено договір з ДП «Державній дорожній науково-дослідний  інститут імені М.П. Шульгіна» про надання послуг з технічного огляду, геологічних досліджень та подальшої паспортизації мосту, який зумовлено необхідністю визначення фактичного стану мосту після тривалої експлуатації.

Відповідно до технічного завдання, затвердженого Замовником, програма обстеження включала виконання таких робіт:

- визначення фактичного експлуатаційного стану несучих конструкцій мосту та підходів, виявлення дефектів, що накопичились за період експлуатації, визначення вантажопідйомності та відповідності конструкцій мосту вимогам діючих норм ДБН та інших нормативних документів, розробка рекомендацій по ремонту виявлених дефектів і ушкоджень;

- аналіз причин виникнення дефектів і наслідків їх подальшого розвитку;

- висновки та рекомендації щодо подальшої експлуатації споруди.

По завершенню  обстеження конструкцій мосту були виявлені окремі дефекти і пошкодження елементів, які знижують несучу здатність та довговічність споруди. Зокрема, за результатами проведеного обстеження складено відповідний технічний звіт з оцінкою технічного стану мосту. Стан споруди в цілому оцінено за двома показниками:

- за найнижчим із показників експлуатаційного стану – 5 (непрацездатний);

- за формалізованою експертною оцінкою Е (рейтингом) – 4 (обмежено працездатний).

В подальшому між КП «Комунальник» та ТОВ «Мостпроект» укладено договір щодо виконання робіт з виготовлення проектної документації по капітальному ремонту пішохідного мосту. По завершенню виготовлення якої підрядна організація розпочне роботи. Під час засідання позачергової тридцять сьомої сесії Яготинської міської ради VII скликання було внесено зміни до рішення Яготинської міської ради від 21.12.2017 № 1199-29-VII «Про міський бюджет м. Яготина на 2018 рік» шляхом перерозподілу видатків, зокрема для ремонту пішохідного мосту в сумі 321565 грн.

Наразі робота планується в два етапи:

1. Відновлення маршових сходів, покриття мосту, електроживлення на міст та накриття мосту для захисту від опадів.

2. Встановлення додаткового елементу для громадян з обмеженими можливостями.

Під час довготривалого обговорення депутати прийняли рішення відповідно до якого було вирішено заборонити рух пішохідним мостом над залізничними коліями, що знаходиться в м. Яготині та сполучає вулиці Вокзальна та Привокзальна та звернутися до Яготинської районної державної адміністрації з проханням організувати підвезення школярів до Яготинського НВК «Спеціалізована школа – загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2» та дітей до дитячого садочка.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора