До уваги яготинців!

Дата: 29.06.2017 17:19

Фото без описуВідповідно до діючого законодавства, що регламентує питання призначення та надання населенню субсидій на оплату житлово-комунальних послуг частина невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення, що в еквіваленті не перевищує вартості 100 куб. м. природного газу або вартості 150кВт електричної енергії перераховується на особовий рахунок одержувача субсидії в банківські установи.

Особам, у яких є переплата станом на 1 травня 2017 року по газопостачанню, необхідно до 1 вересня 2017 року прибути до управління соціального захисту населення Яготинської районної державної адміністрації за адресою: м. Яготин, вул. Пирятинська, 1 /каб. № 1, тел. 5-61-27/ для написання заяви щодо повернення коштів. При собі мати паспорт, ідентифікаційний номер та реквізити банку, в якому відкрито особовий рахунок.

За інформацією управління соціального захисту населення Яготинської районної державної адміністрації