Шановні жителі та гості міста!

Дата: 22.01.2019 17:21

Фото без опису23 січня прогнозується погіршення погодних умов, за даними Українського гідрометеорологічного центру.

Зокрема, 23 січня у Вінницькій, вдень і в Житомирській, Київській, Чернігівській, Черкаській, Кіровоградській та Полтавській областях, вночі 24 січня у Сумській, Харківській та Луганській областях значний сніг (приріст снігового покриву 10-15 см, місцями до 20 см); у південних, Дніпропетровській та Донецькій областях сніг з переходом в дощ, місцями ожеледь та налипання мокрого снігу; в Україні, крім заходу, пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини; на дорогах країни ожеледиця.

Яготинська міська рада закликає мешканців Яготинщини бути вкрай обережними під час перебування на вулиці та утриматися від поїздок особистим транспортом.

У зв’язку з ускладненням погодних умов будьте максимально уважними та обережними на дорогах. Користуйтеся пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції. З особливою обережністю рухайтеся мостами, відмовтеся від ризикованих маневрувань. Неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху!