Щотижнева оперативна нарада

Дата: 04.02.2019 12:22

Фото без опису2 лютого під головуванням виконувача обов’язків міського голови С.О.Овчаренка відбулась щотижнева оперативна нарада за участі керівників комунальних підприємств та начальників відділів апарату міської ради.

В рамках наради присутні заслухали звіти керівників комунальних підприємств міста про роботи за минулий тиждень. Обговорено ряд питань щодо планів роботи на поточний робочий тиждень та виконання доручень.

Виконувач обов’язків міського голови С.О.Овчаренко інформував присутніх  про прийняту участь у розширеній нараді при голові Яготинської райдержадміністрації В.С. Шмигановському.

По завершенню апаратної наради було надано ряд доручень керівникам комунальних підприємств та начальникам відділів апарату міської ради.