Участь у засіданні сесії Яготинської районної ради VII скликання

Дата: 22.12.2017 17:23

22 грудня відбулось засідання сесії Яготинської районної ради VII скликання, під головуванням голови райради В.Г. Грицая.

Під час засідання 28 сесії Яготинської міської ради VII скликання, яке відбулося 07 грудня 2017 року, депутати міської ради прийняли рішення, відповідно до якого Яготинська міська рада звернулась до Яготинської районної ради з пропозицією щодо передачі до комунальної власності територіальної громади міста Яготин об’єктів нерухомого майна, що належать до спільної власності територіальних громад сіл та міста Яготинського району, а саме:
1) будівель та споруд відділення профілактичної дезінфекції при Яготинській СЕС в м. Яготині по вул. Незалежності, 69;
2) будівлі колишнього РДБ «Віночок» в м. Яготині по вул. Ветеранів, 5;
3) нежитлового приміщення в м. Яготині по вул. Клубна, 4-а.

На сесії Яготинської районної ради VII скликання були розглянуті дані питання та прийняті відповідні рішення.