Об'їзд торгових рядів

Дата: 23.07.2018 17:25

Фото без опису21 та 22 липня працівники відділу житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту та благоустрою апарату міської ради спільно  з дільничним інспектором Яготинського відділу поліції НП України в Київській області здійснили об'їзд торгових рядів, що розташовані поблизу Привокзальної площі та АТБ-Маркет в м. Яготині.

Під час об'їзду було проведено профілактичну бесіду з громадянами та попереджено про здійснення рейдів працівниками Яготинського ВП, які під час виявлення правопорушень будуть складати протоколи про притягнення до адміністративної відповідальності.

З власниками торгівельних закладів проведено роз’яснювальну роботу щодо необхідності дотримання правил благоустрою та було попереджено, що в разі невиконання зазначених вимог будуть складені протоколи про притягнення останніх до адміністративної відповідальності.

НАГАДУЄМО здійснення несанкціонованої торгівлі поряд металевого паркану, в переході між Вокзалом та торговими рядами з 01 травня – ЗАБОРОНЕНО!