Засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Яготинської міської ради

Дата: 25.10.2017 17:25

Фото без опису25 жовтня о 15 годині в приміщенні Яготинської міської ради відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Яготинської міської ради, яке провів перший заступник міського голови, голова адміністративної комісії - С.О. Овчаренко.

На розгляд комісії надійшов протокол про адміністративне правопорушення скоєне громадянином м. Яготина. Протокол складений та направлений за вчинення правопорушення передбаченого ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі - КУпАП) "Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів" виконавчим комітетом Житомирської міської ради.

За порушення ст. 152 КУпАП члени комісії постановили на правопорушника, як посадову особу, накласти адмінстягнення у вигляді штрафу у розмірі 850 гривень (50  неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).