Позачергове засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради

Дата: 28.07.2017 17:26

Фото без опису27.07.2017 року в приміщенні Яготинської міської ради відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради під головуванням міського голови Н.М.Дзюби.

Члени виконкому розглянули та затвердили план підготовки заходів з нагоди 60-ї річниці надання Яготину статусу міста, які відбудуться у вересні місяці цього року. Також актуальним було питання розгляду заяв фізичних осіб-підприємців міста  щодо надання дозволу на виїзну торгівлю баштановими культурами та овочами на території м.Яготина. Відповідно до поданих заяв, по кожному підприємцю було прийнято рішення про надання дозволу на виїзну торгівлю, де чітко визначено місця для проведення торгівлі на території м.Яготина. Крім цього було розглянуто питання надання матеріальної допомоги жителям м.Яготина, присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомого майна та підключення нових споживачів до міських мереж водопостачання, з яких було  прийнято відповідні рішення.