Віталія Кличка переобрано на посаду Голови Асоціації міст України

Дата: 14.11.2017 17:26
Кількість переглядів: 581

Фото без опису14 листопада, відбулися Загальні Збори уповноважених представників органів місцевого самоврядування - членів Асоціації міст України.

У Зборах взяли участь близько 300 представників органів місцевого самоврядування-членів АМУ.

На порядок денний Загальних зборів винесено ряд організаційних питань діяльності Асоціації. Зокрема, міські голови заслухали Звіт про роботу Правління та Виконавчої дирекції Асоціації міст України за 2017 рік.

Також учасники зборів ухвалити Фінансово-господарський звіт Правління Асоціації міст України за 2017 рік та бюджет АМУ на 2018 рік.

Далі Збори перейшли до розгляду питання обрання Голови Асоціації. Правління АМУ рекомендувало на цю посаду вдруге обрати Київського міського голову Віталія Кличка.  За підсумками голосування його кандидатуру учасники Зборів підтримали одноголосно.

Віталій Кличко подякував за підтримку головам громад – членам АМУ. І зазначив, така довіра для нього – це і велика відповідальність.

«Ми бачимо, яке сьогодні в Україні несприйняття політиків. Протягом понад 20 років наші політики змагалися, хто краще зможе пообіцяти, цікавіше розказати, проспівати. І сьогодні образ політика – це людина, яка не відповідає за свої слова. У нас як мерів міст є місія: те, про що ми говоримо – ми робимо. І люди можуть побачити й оцінити результати нашої роботи у нових дорогах, нових дитсадках і школах, центрах надання послуг. Реформи втілюються не зверху, а починаються на місцях – там, де люди прагнуть змін і одразу їх відчувають. І кожен із вас, маючи ресурси і важелі, на своєму місці реалізовує очікування людей, – зазначив Віталій Кличко. – Ще раз хочу подякувати вам за довіру. Ваша підтримка – це велика відповідальність. Моє завдання – щоби АМУ була справді ефективним інструментом для кожного голови громади, щоби інтереси місцевих громад були завжди враховані».

Загальні Збори схвалили оновлений склад Правління АМУ.

За інформацією офіційного веб-сайту Асоціація міст України

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора