Засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради

Дата: 26.03.2019 17:26

Фото без опису26 березня відбулось засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради під головуванням міського голови Н.М.Дзюби.

Члени виконавчого комітету внесли зміни та присвоїли самостійні поштові адреси об’єктам нерухомого майна, що належать на праві власності ТОВ «Спецтехніка».

Надалі розглянувши заяву ТОВ «П.Е.О.» присвоїли поштову адресу земельній ділянці для будівництва фотоелектричної (сонячної) електростанції в м. Яготині по вул. Толбухіна.

В ході засідання члени виконкому надали дозволи на виготовлення проектної документації на підключення до міських водопровідних мереж житлових будинків громадян.

Не оминули увагою і зарахування окремих громадян на квартирний облік та надання матеріальної допомоги жителям м. Яготина.