Нарада з питань об’єднання територіальних громад  Яготинського району

Дата: 02.08.2017 17:30

Фото без опису02 серпня міський голова Н.М. Дзюба взяла участь у нараді під головуванням голови Яготинської районної державної адміністрації О.Ф. Дерунця з питань об’єднання територіальних громад  Яготинського району.

У нараді взяли участь: перший заступник міського голови С.О. Овчаренко, секретар Яготинської міської ради Т.І. Рубанчук, начальник відділу з питань юридичного забезпечення та земельних відносин апарату міської ради О.М. Кудрявський, перший заступник голови Яготинської райдержадміністрації О.І. Рудніцька, заступник голови Яготинської районної ради О.П. Усенко, працівники Яготинської райдержадміністрації, а також сільські голови Яготинського району.

Фото без опису

На нараді працівники Яготинської міської ради розповіли про вивчення досвіду об’єднаних громад України. Зокрема досвіду роботи Шишацької (Полтавська область), Сновської, Менської, (Чернігівська область), Коростишівської (Житомирська область), Дунаївської (Хмельницька область), Долинської (Івано-Франківська область) об’єднаних територіальних громад.

Також було обговорено шляхи подальшої дії щодо децентралізації на території міста та району.

За результатами наради було створено робочу групу під головуванням голови Яготинської райдержадміністрації О.Ф. Дерунця за участі міського голови Н.М. Дзюби, представників районної ради, сільських голів Яготинського району та працівників міської ради та райдержадміністрації у сфері фінансування.

Фото без опису