Засідання позачергової сорок восьмої сесії Яготинської міської ради

Дата: 04.04.2019 17:33

Фото без опису4 квітня у сесійній залі міської ради відбулось засідання позачергової сорок восьмої сесії Яготинської міської ради під головуванням міського голови Н.М. Дзюби.

У сесії взяли участь: керівний склад Яготинської міської ради, член виконавчого комітету міської ради С.В. Яценко, керівники комунальних підприємств міської ради, представники громадських організацій «Сокіл», «Від Родини До Родини», голова громадської організації «Ветеранів і інвалідів Чорнобиля у Яготинському районі» М.М. Юрченко, голова Яготинської міської організації ветеранів війни та праці О.К. Колесник, голови первинних ветеранських організацій, жителі міста та представники засобів масової інформації.

На початку засідання, за рахунок перевиконання доходної частини міського бюджету, було внесено зміни до рішення Яготинської міської ради від 20.12.2018 № 1761-44-VII «Про міський бюджет м. Яготина на 2019 рік», зокрема збільшено кошториси видатків міського бюджету на зальну суму 1 300 000 грн.

На розгляд депутатів було запропоновано направити ці кошти на витрати Яготинської міської ради на загальну суму 138 539 грн.

Надалі було збільшено видатки на соціальних захист, а саме: підписка на газету «Яготин – місто моє» для членів ветеранських організацій починаючи з 1 травня і до завершення 2019 року загальною вартістю 106 524 грн.

Що стосується стадіону «Колос», то було вирішено направити 8 500 грн. на оплату електроенергії та 20 199 грн. на придбання квадрокоптера.

Також було направлено 175 921 грн. на відновлення бюджетних призначень для придбання сміттєвоза, адже це сума яка була зменшена на 47 сесії міської ради для проведення робіт по капітальному ремонту мосту.

Депутати вирішили використати кошти у сумі 685 079 грн. для капітального ремонту асфальтного покриття вул. Заводської в м. Яготині та 165 238 грн. на субвенцію обласного бюджету для співфінансування та проведення капітального ремонту вул. Гагаріна.

Розглянувши протокол засідання та рішення Комісії з оренди власності майна територіальної громади міста Яготина було погоджено передачу в оренду нежитлового приміщення по вул. Незалежності, 85-а.

Наостанок було внесено зміни до рішення Яготинської міської ради від 20.12.2018 № 1759-44-VII "Про затвердження Програми соціального захисту окремих категорій населення міста Яготина на 2018-2020 роки в новій редакції" та розглянуто ряд земельних питань, зокрема надано дозволи на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам в межах нового мікрорайону «Південна».