Комунальне підприємство "Комунальник" інформує

Дата: 11.04.2019 17:36

Звіт про роботу комунального підприємства Яготинської міської ради "Комунальник" за березень 2019 року.

№.з.п

Вид діяльності

1

Кронування дерев в мікрорайоні "ЦИНС" та вивезення гілля по вул. Черняховського, провулку Говорова

2

Ремонт та фарбування огорожі в мікрорайоні "ЦИНС" та вивезення гілля по вул. Черняховського, провулку Говорова

3

Кронування дерев, вивезення гілля, прибирання сміття на «Калиновій алеї»

4

Підсипання землі, засівання газонної трави поблизу «Калинової алеї»

5

Прибирання та вивезення листя по вул. Незалежності (від вул. Переяслівська до вул. Каштанова Алея)

6

Підмітання тротуарів ручним та механічним способом по вул. Незалежності від вул. Переяслівська до Бурякорадгоспу  (Трактор МТЗ 82 зі щіткою)

7

Ліквідація наслідків буревію (розпилювання повалених дерев, ремонт даху)

8

Підготовка території поблизу пам'ятника Шевченка Т.Г. до відзначення урочистих заходів

9

Ремонт та фарбування дитячих майданчиків (вул. Патона Євгена, Пирятинська, пров. Пчілки Олени)

10

Прибирання бруду під бордюрами по вул. Незалежності (Центральна площа).

11

Ремонт та фарбування лавочок, урн та ліхтарів на «Калиновій алеї».

12

Ліквідовано стихійне сміттєзвалище поблизу залізниці зі сторони вул. Сірка Івана.

13

Благоустрій стадіону в мікрорайоні "ЦИНС"

14

Завезення стільців, лавочок, біотуалетів, тумбочок, сейфів по виборчим дільницям

15

Ліквідація аварійно-небезпечних дерев у кількості 19 шт.

16

Вивезення ТПВ від мешканців приватного сектору, підприємств, установ, організацій

17

Щоденне ручне прибирання території міста (по всій протяжності, Вокзальна площа, Ринок, Центральна площа та ін.)