Участь в онлайн-нараді

Дата: 01.08.2017 17:36

Фото без опису1 серпня 2017 року відбулася онлайн-нарада з представниками місцевих державних адміністрацій та органами місцевого самоврядування під головуванням голови Київської обласної державної адміністрації  О.Л.Горгана, участь  у якій взяла Яготинський міський голова Н.М.Дзюба.

У ході наради обговорювалися питання інвестиційного обстеження об’єктів капітального будівництва, фінансування яких здійснено за рахунок обласного бюджету за участю представників Київської ОДА та прокуратури Київської області; підготовка закладів освіти району/ міста області до нового 2017/2018 навчального року; виконання заходів, спрямованих на попередження та зменшення випадків травматизму невиробничого характеру (дорожньо-транспортних подій) та інші.