Яготинський район, Київська область

Участь у семінарі з питань впровадження автоматизованої системи енергомоніторингу «Київщина енергоефективна»

26 січня начальник відділу житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту та благоустрою апарату міської ради Ю.В. Михайлов взяв участь у семінарі з питань впровадження автоматизованої системи енергомоніторингу «Київщина енергоефективна» закладами бюджетної сфери Яготинського району, який відбувся в Яготинській районній державній адміністрації.

Директор відокремленого підрозділу «Київський обласний центр енергоефективності» ДП «Київбудінвест» Л.Р. Синецька наголосила, що система дозволяє збирати ­показники лічильників (як у ручному так і в автоматичному режимі), здійснює моніторинг за споживанням енергоресурсів, кон­тролює допустимий ліміт споживання, ­генерує автоматичне оповіщення про перевитрати, зберігає усі показники лічильників, будує звіти по кожному спожитому енергоресурсу в закладі (за будь-який період часу), порівнює фактичне споживання з лімітом норми питомого енергоспоживання, автоматично рахує вартість спожитих енергоресурсів і розраховує енергетичний паспорт будівлі.