На порядку денному прийом офіційної делегації, дитячий турнір з футболу та вивчення досвіду ОТГ

Дата: 29.05.2017 17:37

Фото без опису29 травня відбулась робоча нарада з працівниками відділів апарату міської ради під головуванням міського голови Н.М. Дзюби.

Під час наради міський голова Н.М. Дзюба наголосила, що з 30 травня по 02 червня 2017 року відбудеться прийом офіційної делегації Республіки Польща, а 3 червня 2017 року в м. Яготин на стадіоні «Колос» о 10:00 відбудеться четвертий традиційний дитячий турнір з футболу, присвячений пам’яті тренера – викладача Яготинської районної ДЮСШ Ю.Г. Крежевицького.

Начальник відділу житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту та благоустрою апарату міської ради Ю.В. Михайлов доповів про поїздку до Остерської територіальної громади, Козелецького району, Чернігівської області.
Юрій Васильович наголосив, що в грудні 2016 року відбулось об’єднання територіальної громади, до якої увійшло 13 сіл та м. Остер, яке розташоване на півночі Козелецького району в 100 км. від м. Києва.
Населення в громаді становить близько 6800 чол., площа спроможної територіальної громади - 178,08 км.2
За рахунок бюджету органу місцевого самоврядування утримується 18 закладів, у тому числі: загальноосвітні навчальні заклади І-ІІІ ступеня; гімназія; дошкільні навчальні заклади; заклади позашкільної освіти; заклади культури; заклади фізичної культури; фельдшерсько-акушерські пункти; поліклініка, лікарня, станція швидкої допомоги.
На території ОТГ розміщені державні органи, що здійснюють повноваження щодо правоохоронної діяльності, реєстрації актів цивільного стану та майнових прав, пенсійного забезпечення, соціального захисту, пожежної безпеки, казначейського обслуговування тощо.
Юрій Васильович додав, що на території об’єднаної територіальної громади працює ДП «Лісгосп».
Під час поїздки до Остерської  територіальної громади було розглянуто й низку інших важливих питань, які стосуються, зокрема, благоустрою усієї територіальної громади.