У Яготині з’явиться новий мікрорайон – «Східна ІІ»

Дата: 04.04.2019 17:37

Фото без опису4 квітня у залі засідань відбулось засідання позачергової 48 сесії Яготинської міської ради VII скликання, під головуванням міського голови Н.М. Дзюби.

Під час засідання сесії, на розгляд депутатам, було представлено проект рішення про виготовлення містобудівної документації – Детального плану території індивідуальної житлової забудови садибного типу «Східна ІІ» в м. Яготині.

Як поінформував начальник відділу з питань юридичного забезпечення та земельних відносин апарату міської ради О.М. Кудрявський, новий мікрорайон пропонується розмістити неподалік житлового масиву «Козловщина», у східній частині міста, на березі річки Іржавець. Площа мікрорайону складає – 18 Га.

За результатами голосування було прийнято рішення про замовлення розробки та виготовлення містобудівної документації нового мікрорайону – «Східна ІІ».