Асоціація міст України представляє КНИГУ УСПІХІВ

Дата: 07.08.2018 17:38

Фото без описуЦе збірка (за перше півріччя 2018 року) коротких історій про те, як децентралізація впливає на життя громад. Видання підготовлене в рамках Проекту ПУЛЬС, який Асоціація міст України реалізує за фінансування USAID.

Успіхи громад, висвітлені у книзі, стали результатом активної роботи органів місцевого самоврядування в рамках реформи з децентралізації.

Наполеглива праця органів місцевого самоврядування та підтримка децентралізації на державному рівні – це синергія, що конвертується у покращення якості життя громадян. «Книга успіхів» покликана продемонструвати ці позитивні зрушення у житті сіл, селищ, міст. Слід відзначити, що історії змін, описані у перших виданнях, вже поширилися і сьогодні для багатьох громад стали звичайною справою. Переконаний, що зібрані у цьому виданні приклади впровадження новацій надихнуть громади на подальші звершення задля успішного розвитку, - Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан.

Для завантаження натисніть на картинку

За інформацією Асоціації міст України