Відзначення 22-ї річниці Дня Конституції України

Дата: 27.06.2018 17:39
Кількість переглядів: 629

Фото без описуКонституція 1996 року увійшла в життя українців як головний оберіг державності та демократії, гарант незалежності та соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність – фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу. І ми, як ніхто інший, відповідальні перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішніми та прийдешніми поколіннями за державу, на сторожі якої стоїть Основний Закон. 

27 червня в Яготинському районному будинку культури міський голова Н.М. Дзюба, перший заступник голови Яготинської райдержадміністрації О.І. Рудніцька, голова Яготинської райради В.Г. Грицай вітали жителів та гостей Яготинщини з 22-ю річницею Конституції України. 

Міський голова Н.М. Дзюба зауважила, що 22 роки тому відбулася справді значима історична подія, яка гідно увінчує розвиток українського народу ХХ століття – була прийнята Конституція України. «Довгий і складний шлях політичного самовизначення засвідчив невмирущу волю українців мати свою державність, бути суверенним серед інших вільних народів. Нехай свято відкриває нові горизонти для розвитку та самовдосконалення! Нехай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї», - зауважила Наталія Миколаївна.

Міський голова Н.М. Дзюба вручила подяки та цінні подарунки з нагоди 22-ї річниці Конституції України  колективу ТОВ “Баришівська зернова компанія” в особі генерального директора Віктора Петровича Безсмертного; колективу комунального підприємства Яготинської  міської ради “Комунальник” в особі начальника Андрія Вікторовича Стріхи; колективу відділу освіти Яготинської  районної  державної адміністрації в особі начальника Мирослави Тимофіївни Степанченко.

Урочистості продовжилися святковим концертом який підготували працівники Яготинського районного будинку культури.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора