На порядку денному коференції: актуальні питання реалізації концептуальних засад «Нової української школи в системі освіти Яготинського району»

Дата: 22.08.2017 17:40

Фото без опису22 серпня виконувач обов’язків міського голови С.О. Овчаренко взяв участь у районній серпневій педагогічній конференції, яка відбулась Яготинському районному будинку культури.

У конференції взяли участь: виконувач обов’язків голови Яготинської районної державної адміністрації О.І. Рудніцька, голова Яготинської районної ради В.Г. Грицай, начальник відділу освіти Яготинської районної державної адміністрації М.Т. Степанченко, сільські голови, депутати місцевих рад, керівники підприємств та організацій міста і району, керівники навчальних закладів, їх заступники, педагоги, голови районних методичних об’єднань.

Метою заходу є координація дій керівників закладів освіти, педагогічних колективів, зацікавлених сторін у організованому початку нового навчального року. Саме районна серпнева конференція робить чітким бачення про особливості педагогічного процесу у навчальних закладах більш багатогранним, більш об’єктивним, сприяє обміну досвідом, широкому обговоренню актуальних питань освіти Яготинщини.

Перед початком роботи конференції було запропоновано покласти квіти та вшанувати  хвилиною мовчання пам’ять полеглих за Україну, її незалежність.

Фото без описуУчасників серпневої конференції і всіх присутніх привітали учні Яготинського НВК № 3 та вокальний ансамбль Яготинської дитячої школи мистецтв «Віста».

Фото без описуНадалі слово для доповіді надали начальнику відділу освіти Яготинської районної державної адміністрації М.Т. Степанченко, яка наголосила на актуальних питаннях реалізації концептуальних засад «Нової української школи в системі освіти Яготинського району».

Під час роботи конференції керівництво району нагородило грамотами і подяками найкращих педагогів, що виявили себе у фахових змаганнях, підготовці закладів до нового навчального року.

Відділ освіти вручив подяки меценатам, які доклали багато зусиль з підготовки до нового 2016/2017 навчального року.

Привітала Яготинщина і нового молодого спеціаліста Д.О.Москальця, який буде працювати у Сулимівському НВК вчителем фізичної культури.

Протягом 2016/2017 навчального року пішли з життя двадцять один педагог і присутні у залі, цього серпневого дня, хвилиною мовчання вшанували пам’ять ветеранів освітянської ниви.

Робота серпневої конференції підійшла до свого часткового завершення, адже на учасників чекало продовження на інструктивно-методичній нараді на базі Яготинського начально-виховного комплексу «Спеціалізована школа – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3».