Яготинський район, Київська область

Об’їзд території міста

23 листопада працівники відділу житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту та благоустрою апарату Яготинської міської ради провели об’їзд території міста, з метою дотримання фізичними особами –підприємцями Правил благоустрою та утримання територій м. Яготина та недопущення торгівлі у  невстановленому місці.

На території поблизу торгових рядів, що на вул. Вокзальній не було виявлено осіб, які б здійснювали торгівлю у забороненому для цього місці.

Працівники відділу житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту та благоустрою апарату Яготинської міської ради проводили роз’яснювальні бесіди з продавцями, які здійснювали продаж сільського господарської продукції на торгових рядах, які розташовані по вул. Вокзальній.