Інформаційне повідомлення

Дата: 11.12.2018 17:42
Кількість переглядів: 535

Фото без описуПро проведення громадського обговорення під час розгляду питання присвоєння назв (найменувань) вулиць та провулку в м. Яготині в межах мікрорайону індивідуальної садибної забудови «Південна»

1. Організатор громадського обговорення – Яготинська міська рада.

2. Об’єкти права власності, яким пропонується присвоїти назви (найменування) – новоутвореним проектним вулицям в кількості 12 (дванадцять) та 1 (одному) провулку на території мікрорайону індивідуальної садибної забудови «Південна».

3. Пропонується присвоїти назви новоутвореним вулицям та провулку в мікрорайоні індивідуальної садибної забудови «Південна», з врахуванням вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Пропозиції щодо назв вулиць мають сприяти формуванню історичної свідомості Українського народу, підвищувати патріотичний настрій, виховувати почуття любові до Батьківщини, поваги до власної історії.

4. Суб’єкт, який виніс пропозицію щодо розгляду питання присвоєння назв (найменувань) вулиць та провулку – Яготинська міська рада.

5. Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення – 19.02.2019 о 14:00 год. за адресою м. Яготин, вул. Незалежності, 67, зала засідань.

6. Поштова адреса та адреса електронної пошти, строк і форма для подання пропозицій (зауважень) – пропозиції (зауваження) подаються на поштову адресу: м. Яготин, вул. Незалежності, 67 та на адресу електронної пошти: yagotinmiskarada@ukr.net протягом двох місяців з моменту оприлюднення повідомлення про проведення громадського обговорення.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає; юридичні особи подають пропозиції у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження; анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

7. Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення - м. Яготин, вул. Незалежності, 67, відділ з питань юридичного забезпечення та земельних відносин апарату Яготинської міської ради, yagotinmiskarada@ukr.net, тел. (045 75) 5-56-77.

8. Прізвище та ім’я особи, що проводить заходи громадського обговорення – заступник міського голови Федина Олена Іванівна.

9. Вищезазначене інформаційне повідомлення щодо проведення громадського обговорення необхідно оприлюднити не пізніше 14 грудня 2018 року в місцевому друкованому засобі масової інформації – газеті «Яготин - місто моє» та на офіційному веб – сайті Яготинської міської ради.

10. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення – у 14 денний термін після проведення зборів на офіційному веб-сайті Яготинської міської ради та в місцевому друкованому засобі масової інформації – газеті «Яготин - місто моє».

 

Виконувач обов’язків міського голови                   С.О. Овчаренко

 

11.12.2018

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора