Недопущення самовільного встановлення гаража

Дата: 23.11.2017 17:42

Фото без опису23 листопада до Яготинської міської ради в телефонному режимі звернулись мешканці багатоквартирного житлового будинку по вул. Незалежності, 22 та вул. Винниченка, 19 щодо несанкціонованого встановлення металевого гаража на дитячому майданчику прибудинкової території.

На місце події був здійснений виїзд працівників відділу житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту та благоустрою апарату міської ради та начальника комунального підприємства Яготинської міської ради «Яготинська ЖЕК» О.В.Білаша.

Посадові особи перешкодили самовільному встановленню вищезазначеного гаража на дитячому майданчику прибудинкової території.

Шановні мешканці міста! Звертаємо Вашу увагу на необхідність дотримання Правил благоустрою та утримання територій у м. Яготині, згідно з якими самовільне встановлення будь-яких об’єктів на прибудинкових територіях – ЗАБОРОНЕНО.