Урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери

Дата: 02.11.2018 17:45

2 листопада, у святковій залі Яготинської районної державної адміністрації, з нагоди Дня працівника соціальної сфери відбулися урочистості за участі першого заступника міського голови С.О. Овчаренка, голови Яготинської районної державної адміністрації В.С. Шмигановського, першого заступника голови Яготинської РДА Т.П. Сухенко, працівників установ, завдяки яким втілюються у життя соціальні програми, контролюється трудова зайнятість громадян, здійснюється контроль за своєчасною виплатою заробітної плати, регулюються трудові відносини між працівником та роботодавцем і надається вчасна допомога найнезахищенішим верствам населення нашої держави.

Зі словами привітання до працівників соціальної сфери звернувся голова районної державної адміністрації Василь Степанович Шмигановський, який висловив вдячність за самовіддану, наполегливу працю та тепло сердець, яке вони дарують людям, а також відзначив роботу кращих працівників нагородами, подарунками і квітами.

Слова вдячності пролунали і від першого заступника міського голови С.О. Овчаренка, який зазначив, що роль працівника соціальної сфери особливо важлива, бо саме від професіоналізму та відданості справі залежить повноцінне життя тих громадян, що потребують допомоги. Він висловив слова вдячності за працю, сповнену милосердям, добром й теплом, та побажав їм щастя, достатку, благополуччя, задоволення від роботи, сил, терпіння та Божого благословення.

За  сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм і компетентність та з нагоди Дня  працівника соціальної сфери перший заступник міського голови С.О. Овчаренко вручив подяки та цінні подарунки:

заступнику начальника Яготинського відділу обслуговування громадян  Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  - Нескороженій Жанні Анатоліївні;

соціальному робітнику Яготинського районного територіального центру соціального обслуговування – Висовень Любові Ростиславівні;

соціальному робітнику Яготинського районного територіального центру соціального обслуговування - Куцій Тетяні  Василівні;

соціальному робітнику Яготинського районного територіального центру соціального обслуговування - Павлик Любові  Іванівні;

соціальному робітнику – швеї Яготинського районного територіального центру соціального обслуговування - Митько Тетяні  Миколаївні;

соціальному робітнику - швеї Яготинського районного територіального центру соціального обслуговування - Прінько Валентині Миколаївні;

головному спеціалісту відділу з питань праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення Яготинської районної державної адміністрації - Миколаєнко Лідії  Валентинівні;

головному спеціалісту відділу бухгалтерського обліку та виплат управління соціального захисту населення Яготинської районної державної адміністрації - Усик Лесі  Миколаївні.

День працівника соціальної сфери – це професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки за службовими обов’язками, а й за велінням совісті та покликом душі.

Закінчилось дійство святковим концертом, який всім присутнім подарувала талановита Яготинщина.