Яготинський район, Київська область

Особистий прийом громадян

27 грудня міський голова Н.М. Дзюба провела особистий прийом громадян, під час якого до очільниці міста звернулись яготинці за допомогою у вирішенні питань: житлово-комунального господарства.

В ході особистого прийому яготинці отримали роз'яснення та необхідні консультації, а відповідальним працівникам міської ради були надані відповідні доручення.

До першого заступника міського голови С.О. Овчаренка громадяни звернулись із питаннями роботи транспорту в м. Яготин.

Заступник міського голови О.І. Федина консультувала яготинців з питань соціального захисту населення.

До секретаря Яготинської міської ради Т.І. Рубанчук громадяни звернулись із питаннями надання довідки про соціально-майновий стан призовника,  характеристик на громадян, обстеження житлово-побутових умов депутатами Яготинської міської ради VII скликання, а також щодо соціального захисту.

Протягом робочого дня працівники відділу Яготинської міської ради видавали довідки та надавали роз’яснення громадянам з різних питань.