Участь у засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 02.03.2018 17:50

Фото без опису2 березня перший заступник міського голови С.О. Овчаренко взяв участь у засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка відбулась під головування виконувача обо'язків голови Яготинської райдержадміністрації О.І. Рудніцької, у зв’язку з погіршенням погодних умов та з метою оперативного реагування на виникнення надзвичайних ситуацій.

За інформацією Українського Гідрометцентру, протягом 03-05 березня очікують сильні снігопади, хуртовини та посилення вітру до 20 м/с.

За результатами обговорень були прийняті відповідні рішення, зокрема: - готовність персоналу диспетчерських служб та аварійно-ремонтних бригад;

- негайне реагування під час виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, пов’язаних зі сніговими заметами, хуртовинами, ожеледицею;

- щоденний моніторинг ситуацій, що склалися на підвідомчих підприємствах у зв’язку з погіршенням погодних умов.