Об’їзд території міста щодо недопущення несанкціонованої торгівлі

Дата: 12.04.2018 17:52

Фото без опису12 квітня працівниками відділу житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту та благоустрою апарату Яготинської міської ради було проведено об’їзд території міста, з метою недопущення несанкціонованої торгівлі та дотримання Правил благоустрою м. Яготин фізичними особами, які здійснюють торгівлю на території міста.

В центрі міста було виявлено несанкціоновану торгівлю. З продавцями та фізичними особами – підприємцями представники міської ради провели роз’яснювальну бесіду щодо недопущення несанкціонованої торгівлі на території міста.

Яготинська міська рада в черговий раз нагадує, що торгівля у невстановлених місцях на території м. Яготина  - заборонено.

Рішенням виконавчого комітету міської ради від 11.07.2017 №89 затверджений Порядок розміщення тимчасових наметів і яток для здійснення виїзної торгівлі на території Яготинської міської ради та визначені місця для здійснення виїзної торгівлі.

Інформацію щодо виїзної торгівлі можна отримати, за телефоном:

5-44-44