XV Міжнародна спеціалізована виставка «КомунТех – 2017»

Дата: 09.11.2017 17:54

Фото без опису09 листопада перший заступник міського голови С.О. Овчаренко, начальник відділу житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту та благоустрою апарату міської ради Ю.В. Михайлов, керівники комунальних підприємств міської ради взяли участь у XV Міжнародній спеціалізованій виставці «КомунТех – 2017» організованій ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Асоціації міст України.

Нові досягнення і передовий досвід, які демонструвала експозиція виставки дає можливість вирішити практичні питання з теплопостачання, утримання, експлуатації житлового фонду, забезпечення функціонування міського транспорту, утримання вулично-дорожнього господарства, проведення дорожньо-будівельних робіт, заходів з благоустрою, озеленення, санітарної очистки, поводження з твердими побутовими відходами в населених пунктах України.

Головна складова виставки - Міжнародний конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства». Тематична спрямованість заходів Конгресу (конференцій, семінарів, круглих столів) була присвячена актуальним питанням галузі щодо визначення стратегічних напрямків реформування житлово-комунального господарства України, планування в сфері поводження з побутовими відходами, реалізації проектів енергоефективності в будівництві, перспектив використання відновлювальних джерел енергії на об'єктах житлово-комунального господарства, проблемних питань комунальної теплоенергетики, контролю якості питної води, комплексного вирішення питань очищення стічних вод тощо.

Серед заходів ділової програми відбулись: Енергетичний форум (організатор: Національна асоціація України з теплових насосів), Конференції «ЕКО transformation: зелена модернізація виробництва», «Небезпечні відходи: 50 головних питань» (організатор: Видавничий дім «Медіа-Про»), Інформаційний семінар «Впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні: кращі практики» (організатор: Центр ресурсоефективного та чистого виробництва), Семінар «Аналітичне обладнання для безперервного виміру викидів забруднюючих речовин від стаціонарних джерел» (організатор: ТОВ «Екніс-Україна»), Міжнародна науково-практична конференція «Інженерія систем природокористування» (організатор: Київський кооперативний інститут бізнесу і права), Семінар «Триланкова технологія збору врожаю. Інновації вітчизняної сільськогосподарської техніки» (організатор: ТОВ ТД «EGRITECH») та інші заходи.