Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту

Дата: 26.04.2018 17:55

Фото без опису26 квітня працівники комунального підприємства міської ради «Комунальник» проводили роботи по благоустрою паркової зони поблизу Яготинської дитячої школи мистецтв.

Стан вулично-дорожньої мережі, освітлення, озеленення та чистота міста – оцінка діяльності як місцевої влади, так і громадськості. Це показник рівня участі Яготинської громади у вирішенні проблем та перспектив розвитку сфери благоустрою та комунального обслуговування населеного пункту.

Яготинська міська рада звертається до кожного жителя чи гостя міста, до керівників підприємств, установ та організацій по новому поглянути на питання благоустрою тих територій, за які Ви несете відповідальність і дотримуватись Правил благоустрою та утримання територій у місті Яготині.