ВИСТАВКА РОБІТ Ю.Г. ТОЛКАЧА

Дата: 18.03.2018 10:00

Фото без опису17 березня у картинній галереї  КЗКОР "Яготинськй історичний музей" відбулося відкриття виставки робіт Ю.Г. Толкача - талановитого жителя м. Яготин, депутата Яготинської міської ради VII скликання.

На виставку завітала міський голова Наталія Миколаївна Дзюба, депутат Київської обласної ради О.О. Сіренко, почесний житель м. Яготин В.П. Семеняка, перший заступник голови Яготинської районної державної адміністрації О.І. Рудніцька, друзі, представники засобів масової інформації та інші численні прихильники  живопису. З нагоди відкриття виставки лунало чимало теплих слів на адресу художника.

Відвідувачі мали можливість споглядати роботи Юрія Георгійовича. Зокрема: «Спогади», «Напровесні", "У кожного свій шлях», «Вікно в минуле», «Літній вечір», «Оржиця весною», «Етюд з вересом», «Остання хатина», «Авангард» та інші.

Кожна картина зачіпає ніжні струни душі, розбуджує радісні, а інколи сумні, але світлі почуття, а це теж достоїнство. Кожна робота Ю.Г. Толкача чекає свого глядача.