Київська область, Яготинський район

Вітання з 95-ю річницею Дня народження Ганни Іванівни Криушиної

Дата: 26.02.2018 15:00

24 лютого Ганні Іванівні виповнилося 95 років. Цього дня ювілярку привітали працівники Яготинської міської ради та від імені міського голови вручили подарунок, квіти та подяку за мужність та відвагу проявлену у Другій світові війні та особистий внесок у відбудову рідного краю, багатий життєвий досвід та з нагоди 95-ї річниці від дня народження.

"Від усього серця вітаємо з 95-річчям! В цей день ми від щирого серця хочемо привітати Вас з цим святом і щиро схиляємося перед вашою мудрістю. Бажаємо Вам, щоб Ваше здоров’я міцніло з кожним днем, а настрій був тільки сонячним. Нехай Ваш подальший життєвий шлях буде легким і світлим, а всі труднощі залишаються позаду в історії, яку Ви змогли гідно прожити", - зазначили гості.