Вітання з 90-ю річницею

Дата: 17.05.2018 17:56

Фото без опису17 травня Марії Антонівні виповнилося 90 років. Цього дня ювілярку привітали заступник міського голови О.І. Федина, керуючий справами виконавчого комітету міської ради В.А. Галицький, які від імені міського голови вручили квіти та подяку за мужність та відвагу проявлену у Другій світовій війні, особистий внесок у відбудову рідного краю, багатий життєвий досвід та з нагоди 90-ї річниці від дня народження.

«Такий ювілей — дуже важлива і значима подія, адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік. Бажаємо, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди радували своєю турботою та увагою. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття», - зазначили гості.