Особистий прийом громадян

Дата: 26.09.2018 17:56

Фото без опису26 вересня міський голова Н.М. Дзюба провела особистий прийом громадян.

Більшість питань, з якими до очільниці міста звертались яготинці, стосувалися вирішення питань соціального захисту громадян, зорема надання матеріальної допомоги на лікування, благоустрою, влаштування спортивного майданчику біля навчально-виховного комплексу № 2  тощо.

Усі мешканці міста, які звернулися на особистий прийом до міського голови, отримали необхідні відповіді та консультації. За результатами розгляду заяв, Наталія Миколаївна надала доручення заступникам міського голови опрацювати порушені під час прийому громадянами питання та в межах чинного законодавства надати допомогу у їх вирішенні.

Жителі міста, які звернулись на прийом до секретаря міської ради Т.І. Рубанчук отримали роз’яснення щодо надання довідки про соціально-майновий стан призовника,  характеристик на громадян, обстеження житлово-побутових умов депутатами Яготинської міської ради VII скликання, соціального захисту та інших питань, які потребували підтримки з боку представників влади.

Протягом робочого дня працівники відділу Яготинської міської ради видавали довідки та надавали роз’яснення громадянам.