Флешмоб «Заняття з тренером»

Дата: 04.12.2023 15:38

Фото без описуЧасто ми відкладаємо заняття спортом у довгу шухляду, адже не знаємо, з чого почати, як вибрати тренування або де знайти мотивацію.

Щоб не кинути спорт і отримувати задоволення від занять, потрібно врахувати свої фізичні можливості, особисті вподобання та цілі, яких хочете досягти.

Кожен може знайти у спорті задоволення для себе. Для одних це буде скандинавська ходьба, а для інших – фітнес. Завжди добре починати, коли є підтримка ззовні в особі тренера чи людей, які також займаються.

Чітка мета мотивуватиме продовжувати займатися спортом, навіть якщо захочеться кинути. Наприклад, проводити тренування раз на тиждень або робити зарядку щоранку, а може стояти в планці три хвилини через місяць. Почніть із малого. Головне, ставте перед собою цілі, які не загрожуватимуть здоров’ю.

Відділ молоді та спорту пропонує до Вашої уваги флешмоб «Заняття з тренером» під керівництвом координатора Ірини Величко.

Долучайтеся до нашої команди, приходьте на безкоштовні тренування.

Місце та час зустрічі незмінні!

Слава ЗСУ!!!

#здорова_країна#Київська_область#Активні_парки#здорова_Україна