Привітання дітей з Новорічними святами

Дата: 06.12.2023 11:23

Фото без описуВже стало доброю традицією до новорічних свят дарувати подарунки малечі, яка найбільше потребує уваги та підтримки на виконання Яготинської міської комплексної програми підтримки сім‘ї та забезпечення прав дітей «Щаслива родина - успішна країна» затвердженої рішенням сесії  Яготинської міської ради від 08 липня 2021 року N 1336-12-VIII,  з метою соціальної підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  дітей загиблих, безвісті зниклих та у полоні військовослужбовців Службою у справах дітей та сім’ї  Яготинської міської ради підготовлено 100 новорічних солодких подарунків для вищезазначенної категорії дітей Яготинської міської територіальної громади.

Новорічні та Різдвяні свята – найулюбленіший час і дорослих, і малюків! Але найбільше чекають свят, звичайно, діти, адже вони так вірять у диво. Працівники  Служби у справах дітей та сім’ї  Яготинської міської ради привітали опікунів та піклувальників та мам з  новорічними та різдвяними святами, дітлахам  вручили  подарунки до свят.

Бажаємо дітям та їх рідним щастя, миру і злагоди, нехай у Новому році здійсняться всі заповітні мрії!

За інформацією  Служби у справах

дітей та сім’ї Яготинської міської ради