ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

Дата: 06.12.2023 12:10

Фото без опису3 та 4 грудня в м. Києві відбулися Всеукраїнські змагання з легкої атлетики пам’яті ЗТУ С. Операйла серед юнаків та дівчат 2006 р.н. та молодших.

Команда Київської області була представлена 68 спортсменами, в складі якої  виступали дві вихованки відділення легкої атлетики Яготинської дитячо-юнацької спортивної школи тренера-викладача Світлани Яценко, а саме Катерина Тарасенко та Вікторія Пожарська.

Вихованки Яготинської ДЮСШ віддали всі сили на своїх дистанціях, встановили особисті рекорди та здобули змагальний досвід. На дистанції 800м Катерина Тарасенко потрапила до десятки найкращих легкоатлеток України, де виступало 30 спортсменів.

Завдяки спільним зусиллям усіх спортсменів збірна Київської області зайняла перше місце в загальнокомандному заліку.

Пишаємося нашими легкоатлетами та дякуємо захисникам України за можливість займатися спортом!

Інформує Відділ молоді та спорту

Яготинської міської ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)