Інформація про підсумки конкурсу оцінювачів з проведення оцінки майна комунальної власності Яготинської міської територіальної громади, з метою передачі в оренду на аукціоні, який відбувся 04.12.2023 року

Дата: 04.12.2023 12:56

Назва об'єкту оцінки

Адреса об'єкту оцінки

Мета оцінки

Переможець, вартість та строк виконання робіт

1

Нежитлове приміщення, загальною площею 20,0 м2, що розташоване на першому поверсі будівлі лікувального корпусу КНП ЯМР «Яготинська центральна міська лікарня»

м. Яготин, вулиця Незалежності, 71

Передача в оренду на аукціоні

Приватне підприємство «Авто-експрес», вартість виконання робіт – 3430,00,00 грн.

Строк виконання – 7 календарних днів.

2

Нежитлове приміщення, загальною площею 10,2 м2, що розташоване в адміністративній будівлі КНП ЯМР «Яготинська центральна міська лікарня»

м. Яготин, вулиця Незалежності, 71

Передача в оренду на аукціоні

Строк виконання – 7 календарних днів.