📢Відбулося засідання постійних комісій Яготинської міської ради

Дата: 24.01.2024 18:34

Фото без опису☝️24 січня 2024 року, напередодні чергової шістдесят першої сесії Яготинської міської ради, відбулося засідання п’яти постійних комісій.

До порядку денного всіх постійних комісій було включено питання затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Яготинської міської територіальної громади на 2024 рік, яке депутати детально розглянули, підтримали проєкт рішення і рекомендували на розгляд сесії.

👉Крім того, на засіданнях комісій було розглянуто питання щодо:

дострокового припинення повноважень депутата Яготинської міської ради восьмого скликання Шулли І.І. на підставі заяви останнього;

виконання суспільно корисних оплачуваних робіт на території Яготинської міської територіальної громади у 2024 році;

надання одноразової матеріальної допомоги;

затвердження Програми реформування системи шкільного харчування у закладах загальної середньої освіти Яготинської міської ради на період до 2027 року» та «Про організацію харчування вихованців та учнів закладів освіти Яготинської міської ради у 2024 році».

До відома комісії було доведено, що цілями зазначених Програм є відновлення та модернізація харчоблоків закладів освіти Яготинської міської ради та забезпечення належного рівня організації харчування учнів у закладах загальної середньої освіти та вихованців закладів дошкільної освіти,  забезпечення безкоштовним харчуванням дітей пільгових категорій, поліпшення показника здоров’я дітей, що безпосередньо залежить від якості їх харчування.

🤝Погодили члени комісії і внесення змін:

до додатків 4, 8, 9, затверджених рішенням Яготинської міської ради  від 14 вересня 2023 року № 4590-53-VІІІ «Про затвердження фактичної мережі закладів освіти Яготинської міської ради на 2023/2024 навчальний рік»;

до додатку 1, затвердженого рішенням Яготинської міської ради від 21.12.2023 № 4840-59-VIIІ «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників апарату та виконавчих органів Яготинської міської ради на 2024 рік»;

до структури та загальної чисельності працівників Яготинського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на 2024 рік, у зв’язку з підвищенням кваліфікації працівника закладу та необхідності переведення його на посаду вищої кваліфікаційної категорії.

🤝В ході засідань було підтримано проєкт рішення «Про створення місцевого матеріального резерву Яготинської міської ради для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Яготинської міської територіальної громади».

👉Також депутати розглянули низку питань управління комунальним майном та близько 20 земельних питань щодо передачі земельних ділянок громадянам України у приватну власність та оренду, затвердження технічної документації із землеустрою, нормативної грошової оцінки земельної ділянки, встановлення особистого строкового земельного сервітуту тощо.

🤝Після проведення громадського обговорення підсумків щодо перейменування вулиць у населених пунктах Яготинської міської територіальної громади,  яке тривало 2 місяці, члени комісії рекомендували винести дане питання на розгляд сесії.

👉Крім того, на комісіях заслухано звіти:

про здійснення державної регуляторної політики Яготинською міською радою у 2023 році;

про виконання Перспективного плану роботи Яготинської міської ради на 2023 рік;

про виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту Яготинської міської територіальної громади на 2022-2023 роки;

про виконання Комплексної програми з підтримки та розвитку молоді Яготинської міської територіальної громади «Молодь Яготинщини» на
2022-2023 роки;

про виконання Програми розвитку галузі культури і туризму Яготинської міської ради на 2022-2023 роки;

про виконання програми з інфекційного контролю Комунального некомерційного підприємства Яготинської міської ради «Яготинський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2023 рік;

про виконання Програми розвитку Яготинського міського трудового архіву на 2022-2023 роки;

про виконання Програми розвитку житлово-комунального господарства, соціальної сфери та благоустрою населених пунктів на території Яготинської міської територіальної громади  на 2023 рік;

про виконання Програми підготовки територіальної оборони та місцевого населення до участі в русі національного спротиву в Яготинській міській територіальній громаді на 2022-2023 роки;

про виконання Програми профілактики та протидії злочинності на території Яготинської міської територіальної громади «Безпечна громада»  на 2021-2023 роки.

☝️По всіх розглянутих питаннях членами комісій були прийняті відповідні висновки та рекомендації.