Організація успішного спортивного заходу: враження від засідання оргкомітету з підготовки до 2 етапу «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» в Яготині"

Дата: 25.01.2024 16:50

Фото без описуУ малому залі Яготинської міської ради 25 січня 2024 року відбулося важливе засідання організаційного комітету, присвячене підготовці та проведенню другого етапу всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2023-2024 навчальному році. Гасло події – 🤝«РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО».

Фото без опису

На засіданні брали участь начальник Відділу молоді та спорту Яготинської міської ради, а також спеціаліст відділу освіти міської ради. Серед учасників також були вчителі фізичної культури з Яготинських ліцеїв.

👉Під час засідання обговорювалися ключові питання, такі як регламенти події, календар проведення, склад суддівської колегії, а також забезпечення матеріально-технічною базою для успішного проведення другого етапу всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

Інформує відділ молоді та спорту Яготинської міської ради