Із сесійної зали: від Пам'яті до дії

Дата: 26.01.2024 16:09

Фото без описуНа 61 сесії Яготинської міської ради, що відбулася 25 січня 2024 року, міський голова Наталія Дзюба звернулася до депутатів  з пропозицією щодо встановлення пам’ятних світлин на Алеї Героїв загиблим захисникам, вихідцям із Яготинської міської територіальної громади, які похоронені на території інших громад.

Народні обранці одностайно підтримали ініціативу Яготинського міського голови.

Також на сесії обговорювалися питання забезпечення життєдіяльності та мобілізації в старостинських округах Яготинської громади. Міський голова Наталія Дзюба закликала депутатів організувати зустрічі з мешканцями цих округів для обговорення можливостей загальної мобілізації та виявлення бажання громадян долучитися до Збройних Сил України. Вона підкреслила, що такі зустрічі не передбачають вручення повісток, але мають на меті уточнення військово-облікових даних.

Отже, Яготинська міська рада продовжує активно взаємодіяти з громадою та робити обґрунтовані рішення в питаннях вшанування пам'яті та підтримки оборони країни.