РУСЛАН КРАВЧЕНКО: У МИХАЙЛІВЦІ-РУБЕЖІВЦІ ЗАНЕДБАНИЙ ГУРТОЖИТОК РЕКОНСТРУЮВАЛИ У ЖИТЛО ДЛЯ ВПО

Дата: 31.01.2024 17:00

Фото без опису🤝19 родин вимушених переселенців, які втратили своє житло через російську агресію, відсьогодні мають нові оселі. 🏗В селі Михайлівка-Рубежівка силами Ірпінської міськради, благодійного фонду «ЖИТЛО для ВПО» та польської компанії «Dom Development» реконструювали старий гуртожиток. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко.

Він зазначив, що ще рік тому це була закинута двоповерхова будівля. Роботи стартували на початку червня минулого року. Все зробили в максимально короткі терміни.

«Занедбана будівля стала Центром соціалізації для ВПО. Тут облаштували  сучасні смарт-квартири. Наразі в них мешкатимуть 53 особи. Зокрема, багатодітні сім’ї, соціальні працівники, лікарі, вчителі, працівники комунальних служб тощо. Нові оселі – соціальне житло, яке протягом 10 років не передаватиметься у приватну власність», – зазначив Руслан Кравченко.

👉Відремонтована будівля має сучасний вигляд, тут облаштована каналізація та підведений газ. Споруда пристосована для людей з обмеженими можливостями.

Квартири повністю відремонтовані, звукоізольовані, обладнані кухонними меблями, мають окремі ванні кімнати.  Територію біля будівлі облаштують навесні.

«Загалом на Київщині сьогодні зареєстровано понад 330 тис. внутрішньо переміщених осіб. В області функціонують 32 місця тимчасового поселення внутрішньо переміщених осіб, в тому числі 17 модульних містечок. Робимо все, щоб люди якомога швидше соціально адаптувалися в тих громадах, де нині проживають. Але основна наша мета – відбудувати все, пошкоджене росіянами, та повернути людей до їхніх осель», – додав начальник Київської обласної військової адміністрації.

Інформує КОВА