Участь в комплексній онлайн нараді зі службами у справах дітей (та сім’ї) Київської області, щодо соціально-правового захисту дітей, які залишилися без батьківського піклування, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування за підсумками

Дата: 09.02.2024 09:54

Фото без описуПрацівники Служби у справах дітей та сім’ї Яготинської міської ради  08  лютого 2024 року  взяли участь в  комплексній онлайн нараді зі службами у справах дітей (та сім’ї) Київської області, щодо соціально-правового захисту дітей, які залишилися без батьківського піклування, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування за підсумками 2023 року під головуванням начальника Служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної військової адміністрації Ірини Антошко  за участю заступників начальника Служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної військової адміністрації Світлани Пархомчук та Надії Шандро, спеціаліста Служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної військової адміністрації Анни Бусленко.

Участь в нараді взяли працівники  та керівники служб у справах дітей/сім’ї Київщини.

На нараді детально обговорено  питання, відповідно до порядку денного:

• підведення підсумку роботи у 2023 році, щодо соціально-правового захисту дітей, які залишилися без батьківського піклування, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування;
  • соціально-правовий захист дітей, які влаштовані (влаштовуються) до Київських обласних центрів соціально-психологічної реабілітації дітей;
  • соціально-правовий захист дітей, які тимчасово влаштовані в сім’ю родичів/знайомих;
  •  Забезпечення влаштування в сімейні форми виховання дітей, які влаштовані в будинки дитини;
  • Забезпечення житлових та майнових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування;
  • та різне.

Керівництво служби у справах дітей та сім'ї Київської обласної військової адміністрації надали вичерпні роз'яснення щодо актуальних проблемних питань в роботі служб. Напрацьовано план подальших дій в кращих інтересах дітей.  В результаті  наради отримано доручення та рекомендації  щодо подальшої  роботи.

Варто зазначити, що за результатами підсумків роботи за 2023 рік в Яготинській міській територіальній громаді зріс відсоток кількості дітей - сиріт, позбавлених батьківського піклування, влаштованих до сімейних форм виховання, що складав на кінець року 100 % та в порівняні з 2022 роком  зріс на 2%. На даний час це становить 6 місце в рейтингу від загальної кількості громад Київської області, яких налічується 69.

За інформацією Служби у справах

дітей та сім’ї Яготинської міської ради