Засідання комісії з розгляду питань щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» Яготинської міської ради

Дата: 09.02.2024 10:05

Фото без опису07 лютого 2024 року відбулося засідання комісії з розгляду питань щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» Яготинської міської ради під головуванням начальники Служби у справах дітей та сім’ї Яготинської міської ради.

В засіданні комісії взяли участь заступник голови комісії, члени комісії: працівники Служби у справах дітей та сім’ї, Центру соціальних служб,  Відділу освіти Яготинської міської ради, лікар - педіатр Комунального некомерційного підприємства Яготинської міської ради «Яготинський центр первинної медико-санітарної допомоги», старший інспектор сектору ювенальної превенції Бориспільського РУП ГУ НП в Київській області.

В рамках засідання присутні розглянули наступні питання:

1. Щодо висунення кандидатур для присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» багатодітним жінкам: Дрофі Юлії Юріївні, Бондаренко Оксані Миколаївні.
  2. Різне.

Члени комісії детально розглянули пакети документів, ґрунтовно, неупереджено вивчили та обговорили.

Керуючись чинним законодавством комісією вирішено рекомендувати кандидатури Дрофи Ю.Ю. та Бондаренко О.М. для присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

За інформацією Служби у справах

дітей та сім’ї Яготинської міської ради