РУСЛАН КРАВЧЕНКО: НА КИЇВЩИНІ ТРИВАЮТЬ ЗМАГАННЯ НА РІВНІ ГРОМАД У ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ШКІЛЬНИХ ЛІГАХ ПЛІЧ-О-ПЛІЧ

Дата: 12.02.2024 10:30

Фото без описуНа Київщині тривають змагання Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч. Вже завершені змагання на рівні шкіл. 5 лютого стартували змагання другого етапу – на рівні громад. Про це під час брифінгу розповів начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

«Протягом цього тижня взяли участь у змаганнях другого етапу з футзалу понад 700 учнів, волейболу – майже 600 та баскетболу майже 400 учнів», – сказав Руслан Кравченко.

Змагання на рівні громад вже розпочалися у Бишівській, Бородянській, Боярській, Володарській, Зазимській, Згурівській, Ірпінській, Пристоличній,  Кагарлицькій, Переяславській, Ржищівській, Фурсівській територіальних громадах.

Інформує КОВА