На порядку денному: питання соціальної сфери та житлово-комунального господарства

Дата: 13.02.2024 08:00

Фото без опису12 лютого відбулося засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Олександра Кудрявського.

На початку засідання Олександр Миколайович наголосив, що терміновість засідання полягає в розгляді питань захисту прав дитини. Тому, члени виконкому обговорили питання соціальної сфери:

• про доцільність позбавлення батьківських прав відносно малолітньої (неповнолітньої) дитини;
  • про встановлення опіки;
  • про затвердження висновку про доцільність усиновлення та відповідність його інтересам малолітньої дитини;
  • про надання дозволів на вчинення правочину, укладення договору дарування нерухомого майна;
  • про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування;
  • про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Учасники зібрання розглянули також блок питань житлово-комунального господарства та прийняли рішення:

• про  присвоєння нової адреси частині житлового будинку;
  • про присвоєння нових самостійних адрес об’єктам нерухомого майна;
  • про переведення квартир в житловий будинок та присвоєння нових самостійних адрес.

В різному обговорили питання проведення мобілізаційних заходів на території Яготинської міської територіальної громади.

Насамкінець Олександр Миколайович подякував окремим старостам за плідну працю, оскільки рішення Яготинської міської ради від 04 грудня 2023 року № 4808-58-VІІІ «Про утворення старостинських округів на території Яготинської міської територіальної громади» шляхом укрупнення набирає чинності з 12 лютого 2024 року.

Нагадуємо, що до Жоравського старостинського округу буде приєднано Годунівський старостинський округ; до Сотниківського  – Райківщинський; до Засупоївського – Кулябівський; до Сулимівського – Двірківщинський; до Червонівського – Лозовоярівський. А попередньо утворені старостинські округи Яготинської міської ради продовжать свою діяльність у попередньому складі населених пунктів Яготинської міської територіальної громади.