Оголошення про виявлення та взяття на облік безхазяйного майна

Дата: 15.03.2024 10:31

Фото без описуЯготинська міська рада повідомляє про виявлення та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна: громадський будинок з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами (спортивна споруда «Стадіон Кристал»), що розташований за адресою: вулиця Хмельницького Богдана, будинок 1 а, місто Яготин, Бориспільський район, Київська область.

Рішення про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна від 22 лютого 2024 року № 71727202.

Індексний номер витягу: 367672055.

Прохання можливих власників вищезазначеного майна протягом року з дня взяття його на облік, звернутися з підтверджуючими правовими документами до Яготинської міської ради за адресою: вулиця Незалежності, 110, місто Яготин, Бориспільський район, Київська область.