Засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради

Дата: 28.03.2024 14:37

Фото без опису28 березня  відбулося засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради під головуванням міського голови Наталії Дзюби, на порядок денний якого винесено понад 25 питань.

На початку засідання члени виконавчого комітету створили Комітет забезпечення доступності осіб з інвалідністю та  інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури з метою координації роботи, пов’язаної зі створенням безперешкодного доступу до об’єктів соціальної інфраструктури і користування дорожньо-тротуарною мережею, транспортом, засобами зв’язку та інформації.

Надалі було затверджено рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України на території Яготинської міської територіальної громади від 22 березня 2024 року № 2, а саме: відмовлено у наданні компенсації громадянці на відновлення пошкодженого об’єкту за заявою, так як на території Яготинської територіальної громади не проводилися бойові дії.

У подальшому, члени виконкому розглянули питання:

• про присвоєння нових самостійних адрес об’єктам нерухомого майна та будівництва;
  • про коригування адрес об’єктам нерухомого майна.

Крім того, у рамках засідання розглянули питання соціального захисту. На порядок денний було винесено питання щодо:

• затвердження Положення про комісію з питань захисту прав дитини Яготинської міської ради;
  • затвердження висновку про недоцільність визначення місця проживання малолітньої дитини;
  • надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів;
  • призначення та реєстрації громадян помічниками дієздатних фізичних осіб, яка за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки;
  • надання одноразової матеріальної допомоги;
  • надання матеріальної допомоги Захисникам та Захисницям України.

Далі учасники засідання обговорили питання мобілізації, роботи навчальних закладів та благоустрою населених пунктів.

Наостанок, начальник Відділу культури, туризму та релігій Яготинської міської ради Людмила Соколенко ознайомила присутніх з результатами ІІІ огляду-конкурсу аматорського мистецтва, присвяченого пам’яті Тараса Шевченка та реалізацією проєкту «Духовні скарби Яготинщини».