Звіт комунального підприємства теплових мереж Яготинської міської ради «Яготинтепломережа» за березень місяць 2024 року

Дата: 08.04.2024 15:47

Фото без описуОсновною діяльністю підприємства КПТМ «Яготинтепломережа»  є забезпечення тепловою енергією населення, бюджетних установ і організацій та інших споживачів.

КПТМ «Яготинтепломережа» обслуговує 29 котелень  Яготинської ОТГ,  з обслуговуючих котелень – 15 працюють на газоподібному паливі та 6 на твердому паливі (з них 3 комбіновані)

1. Виконано ремонт теплових мереж м. Яготин вул. Незалежності 64-а .
  2. Перевірка електрообладнання на  котельнях.
  3. Ремонт газового господарства на котельнях:
  • м. Яготин, вул. Незалежності, 105в;
  • с. Капустинці, вул , Столбова 5 ;
  • с. Засупоївка, вул, Центральна 84-а.
  1. Проводилися чергові та позачергові профілактичні заходи щодо   обстеження всіх теплових пунктів  систем теплопостачання.
  2. Проведено прибирання в приміщеннях  котелень та наведено благоустрій тереторій біля котелень та адмінприміщення.
  3. Закінчили опалювальний сезон 2023/24 рр  31.03.2024 р. у населених пунктах Яготинської міської  територіальної громади, окрім закладів дошкільної освіти, відділень стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання в с.Капустинці та с. Черняхівка Яготинського міського територіального центру соціального обслуговування.
  4. Розпочаті заходи по заготівлі паливної деревини на наступний опалювальний період 2024/2025 роки.